Zdroje : RSS | ATOM

Katalog odkazů


Další položky v katalogu

TDV-Borač  dřevovýroba,  dřevěné plovoucí podlahy Potřebujete výrobky ze dřeva? Například postele, vestavěné skříně, dřevěné schodiště nebo dřevěné plovoucí podlahy? Nebo altány či pergoly? Navštivte stránky TDV Borač a vyberte si. Jsme hlavně zakázková výroba, takže umíme vyrobit skoro všechno!
Kamenictví­ Litrade Liberec KAMENICTVÍ LITRADE se zabývá výrobou a montáží prvků z přírodního i umělého kamene. Vyrábíme dlažby, sokly, obklady, kuchyňské a koupelnové desky, parapety, pulty, bary, schody, podezdívky, ploty a mnoho dalších prvků. Exteriéry, interiéry.
V Zahradním paláci si koupíte sekačky, pily, křovinořezy, štípače,zahradní traktory, sněhové frézy, žebříky, drtiče,zahradní nábytek,elektrocentrály, kultivátory, plotostřihy, bubnové sekačky, kompresory.
Výroba moderních a rustikálních kuchyní na míru. Zakázková výroba nábytku včetně stavebních úprav a podlah. Lesklý lak, masivní rustikální dvířka, přírodní kamenné desky, umělý kámen. Kuchyně dělá každý, my je umíme.
Bytový dům Na Radosti se nachází v klidné lokalitě na rozhraní Prahy 5 a Prahy 6 s dobrou dostupností MHD a občanskou vybaveností. Okolí poskytuje možnosti sportovního vyžití a odpočinku v přírodě. Nabízíme moderně řešené byty 1+KK až 4+KK.
Hledáte tipy a rady ohledně levného nábytku. Věřte nebo ne, na internetu můžete zakoupit nábytek vysoké kvality se slevami až 70%! Levný nábytek nemusí být vždy podřadné kvality. Využijte slev.
Krbová kamna Krby, zahradní krby, venkovní krby, vnitřní krby. Projekty, poradenství, stavba krbů a prodej materiálu a příslušenství pro krby a krbová kamna. Realizujeme krby na zakázku včetně poradenství. Prodáváme krbové vložky a krbová kamna.